Sekrety Bydgoszczy - Bydgoszcz Niekonwencjonalnie

2019-05-12 13:00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Bydgoszcz Niekonwencjonalnie wraca po zimowej przerwie. Na pierwszy spacer zabierzemy was w świat sekretów naszego miasta zaklęty w książce autorstwa Krzysztofa Halickiego pt. Sekrety Bydgoszczy.
W trakcie 3-godzinnego spaceru poznamy tajemnice, które ukrywa nasze miasto a jest ich dość sporo. Dowiemy się gdzie występował Luciano Pavarotti, kim był Jan Maciaszek i gdzie mieszkała gwiazda Hollywood - Pola Negri. Poznamy też przebieg wizyty marszałka Piłsudskiego w naszym mieście oraz jej reperkusje.
Zbiórka o 10.00 na Starym Rynku pod budynkiem Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl