Sławomir Ciecierski - recital gitarowy

Światłownia
Światłownia

Sławomir Ciecierski
W maju minie 9 lat kiedy rozpoczął komponowanie cyklu utworów pod wspólną nazwą "Niesymfonia". Do tej pory napisał ponad 840 utworów i nie zamierza przestać. Pisze głównie kompozycje na orkiestrę symfoniczną, rzadziej muzykę elektroniczną oraz na gitarę klasyczną - jedyny żywy instrument, który toleruje.
Corocznie, część swojej muzyki dedykuje miastu i jej mieszkańcom, kompilując ją do wielkości płyty CD i umieszczając w internecie. Swoim działaniem wspomaga innych twórców komponując dźwięki do filmów, pisząc piosenki a także uświetniając spotkania autorskie bydgoskich poetów i pisarzy. Tenor chóru "Halka". Wydał płytę DVD pod tytułem "Niesymfonie, the worst of", która bedąc zaledwie częścią swojej działalności muzycznej zawiera ponad 55 godzin muzyki w postaci plików mp3 w ponad 240 utworach.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl