Tupot Poetycki #32 | SLAM + SIKSA

2019-04-27 23:30
Mózg
Mózg

Trzydziesta druga odsłona. SLAM Poetycki wchodzący w skład eliminacji do Trzecie Ogólnopolskie Mistrzostwa Slamu Poetyckiego i koncert gnieźnieńskiego duetu SIKSA, który zwiedza świat.
/ SLAM
śmieszy bawi smuci rozmyśla turniej dla ludzi piszących w którym liczy się interakcja z publicznością to ona stanowi jury przez cały wieczór
Każdy może wystąpić! Wystarczy wysłać mail na vive_memor@vp.pl lub zgłosić się w dniu wydarzenia na bramce.
Zasady? Slamer ma trzy minuty, nie używa rekwizytów, ani muzyki, prezentuje swój własny tekst.
Dla czwórki poetów, która wyjdzie z pierwszej rundy płyty od Plexus Of Infinity. Dla finalisty nagroda w wysokości 100 PLN.
*Uwaga od września 2018 do turnieju poprzedzającego Trzecie Ogólnopolskie Mistrzostwa PL w SLAMie Poetyckim (maj 2019) punkty dla wszystkich: 1pkt za obecność, 2pkt za półfinał, 4pkt za drugie miejsce i 6pkt za pierwsze.
/ INSTALACJA SŁOWNO-MUZYCZNA
SIKSA [danger/discomfort bass grrrl punk * Gniezno/Gnesen/Hnězdno] to ostatnia przedstawicielka przyszłego zwrotu choreograficznego w stylu punk. Bunt na zamówienie bez organizowania przetargów & clickbaitowa kontrowersja. Piosenkarka estradowa o dwóch głowach, śmiertelna powaga o kwadratowych figurach basu. Niewykwalifikowana instruktorka NOISE-FITNESS dzieląca trening na wytrzymałościowy, siłowy i formy łączone. Opracowana przez nią "aerobiczna piątka freiheit" oparta o warunki niestabilności i nierównowagi niedostosowana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Kondycyjnie to najgorsza reklama Gniezna od czasów Chrztu Polski w Magdeburgu w 966 roku. Dla Czechów chce być tym czym Ewa Farna dla Polaków. Dawniej Superbohaterka. Nie wystąpiła na Męskim Graniu.

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl