LGBT Film Festival: Stories of Intersex and Faith

2019-04-27 18:00
Kino Orzeł
Kino Orzeł

Dokument „Stories of Intersex and Faith" (reż. Megan K. DeFranza, Paul Van Ness, USA 2018, 80’) stwarza możliwość doświadczenia codzienności osób, którym społeczeństwo od urodzenia nakazuje żyć w ukryciu i wstydzie.
Pięć niezwykłych historii, subtelnie opowiedzianych, tworzy poczucie empatii wobec osób urodzonych ze zróżnicowanymi cechami płciowymi. „Stories of Intersex and Faith" pomaga widzom w nawiązaniu rozmów na temat wyzwań z jakimi mierzy się jedna z najbardziej niewidocznych grup w społeczeństwie. Co więcej, być może da szansę przyszłym pokoleniom by nie musiały przechodzić, nawiązując do określenia Organizacji Narodów Zjednoczonych, tortur w imię dopasowania do odpowiednich szufladek.
Bilety na pojedynczy pokaz - 7 zł (ulgowy) / 10 zł (normalny)
Karnety na całość - 35 zł (ulgowy)/ 50 zł (normalny)
Film 18+

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl