Rzeź nad Brdą II, czyli drugi bydgoski turniej SAGI

2019-04-14 17:30
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

Drugi bydgoski turniej gry bitewnej SAGA. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje:
Okres: Era Wikingów
Wpisowe dla uczestników: 20 zł płatne na miejscu, całość zostanie przeznaczona na nagrody.
Punkty: 6+1
Gracze wysyłający zgłoszenia zobligowani są do podania  frakcji i bazowego składu swojej armii.  Będziemy grali na 6 punktów. Pomiędzy bitwami możliwa będzie zamiana jednego punktu z listy bazowej.  Zarówno bohaterowie jak i oddziały legendarne nie będą dopuszczane.
Adres do wysyłania zgłoszeń: tomg07@wp.pl
Opłata za turniej będzie pobierana na miejscu.
W razie dużego zainteresowania  liczba miejsc może ulec zwiększeniu.
Harmonogram (scenariusze zostaną podane później):
9:00-9:30        Zapisy
9:30-12:00      Pierwsza bitwa:
12:00-14:30    Druga bitwa:
14:30-17:00    Trzecia bitwa:
17:00-17:30    Wyniki i sprzątanie
WYSIWYG oraz w pełni pomalowana armia nie są wymagane  (nie będą także dodatkowo punktowane).
Wymagamy natomiast: figur, miarki calowej bądź dedykowanych do systemu, kości k6, kości SAGA, podręcznika głównego oraz Zwoju Bitewnego swojej frakcji. Mile widziany także podręcznik do Ery Wikingów.
Niestosowne zachowanie jak oszustwo, agresja czy nadmierne przeklinanie będą karane wykluczeniem z turnieju.
Zapisywać można się ponadto pod poniższym linkiem:
tournykeeper.com

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl