logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Nowy dom na Dzień Pszczół
W piątek, 20 maja w Myślęcinku odbędzie się wieszanie kłody bartnej dla pszczół. Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska zaprasza mieszkańców do włączenia się do tego proekologicznego wydarzenia. Rozpoczęcie o godz. 10.00 przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej.


W tym roku, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Pszczół, Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska zaprasza do Miejsca Spotkań SZUMILAS w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku na wieszanie kłody bartnej dla dzikich pszczół. Wydarzenie zaplanowano na piątek, 20 maja, w godz. 10 – 12, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej Szumilas.

Organizatorom zależy na tym, aby wzmacniać świadomość proekologiczną oraz budować społeczną odpowiedzialność za wartości wynikające z ochrony środowiska, dlatego w tym roku, w ramach naszej akcji, Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej przeprowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży z bydgoskich szkół na temat bioróżnorodności oraz odnawialnych źródeł energii.

Szczegóły znajdziecie na fanpage: https://www.facebook.com/czystapuszczabydgoska oraz w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1014801165817994?ref=newsfeed

Kontakt do organizatora:
Marcin Rybacki, tel.: 603 516 052, czystapuszczabydgoska@gmail.com