logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Wakacyjne doradztwo zawodowe
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęca do skorzystania z wakacyjnego doradztwa zawodowego. Do końca lipca można sprawdzić się w badaniu zainteresowań i testach kompetencji zawodowych. To też dobra okazja, aby skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne.


Wakacyjny czas wolny można spędzić nie tylko na urlopie, ale także aktywnie zawodowo, wzmacniając swoją pozycję na rynku pracy. Jeśli zastanawiasz się na jakie iść studia, myślisz o zmianie zawodu i chcesz dobrze przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych to sprawdź siebie w testach kompetencji zawodowych i kwestionariuszach zainteresowań.

Przez cały lipiec możesz wziąć udział w akcji przygotowanej przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego i Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy. Doradca zawodowy w wirtualnym pokoju omówi z Tobą wyniki i ułatwi podjęcie decyzji dotyczącej kolejnych etapów Twojej kariery zawodowej. To jednak nie koniec – wyślij ekspertowi także swój list motywacyjny i CV, a dowiesz się jak przygotować go by był atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy.

Szczegóły dot. wakacyjnego doradztwa zawodowego znajdziesz TUTAJ.