logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Targi INNOFORM w Bydgoszczy
W Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym trwają Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo – Przetwórczego INNOFORM. To pierwsza edycja tej ważnej dla branży imprezy, która nieprzypadkowo odbywa się właśnie w naszym mieście. Na targi zapraszamy do 27 kwietnia.


Udział w Targach wezmą m. in. przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy narzędzi, technologii, dostawcy materiałów i surowców, a także specjalistycznego oprogramowania.

W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski. Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem. Targi kooperacyjne INNOFORM są znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.

Lokalizacja targów w Bydgoszczy jest nieprzypadkowa – tu krzyżują się szlaki drogowe, wodne i kolejowe. Przez Bydgoszcz przebiegają drogi kolejowe nr 5, 10, 25 i 80. Zaledwie trzy kilometry od centrum miasta znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego. Tu zbiegają się szlaki kolejowe łączące Śląsk i Kraków z Gdynią, Wrocław z Gdynią oraz Warszawę ze Szczecinem.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.

Targi INNOFORM odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017 roku, w godzinach od 10: 00 – 17: 00 oraz (27 kwietnia do godz. 15: 00) W Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym.