logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Zaduszki artystyczne w bwa
Galeria Miejska bwa zaprasza seniorów na kolejne warsztaty z cyklu „Sztuka w samo południe”. W najbliższy piątek, 8 listopada o 12:00 zaduszki artystyczne poprowadzi Artur Owczarczak. Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy.


„Sztuka w samo południe” to cykl spotkań poświęconych sztuce i szeroko rozumianej kulturze, adresowanych do osób w wieku 60+. W ramach spotkań prowadzone są dyskusje o sztuce współczesnej oraz działania twórcze, które rozwijają procesy poznawcze, doskonaląc sprawność manualną poprzez poznawanie różnych technik i form plastycznych.

Listopad to czas zadumy i wspomnień o tych, którzy odeszli. Podobnie jak w zeszłym roku, uczcimy pamięć zmarłych, związanych ze środowiskiem artystycznym: plastyków, rzeźbiarzy, aktorów, pedagogów, dziennikarzy, poetów, literatów, muzyków, animatorów życia kulturalnego. Spotkanie poprowadzi Artur Owczarczak, montażysta i realizator tv, absolwent kierunku Montaż filmowy na Wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, członek prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Pracownik Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy

Zapisy przyjmowane są przez maila: artur.owczarczak@galeriabwa.bydgoszcz.pl lub pod numerem telefonu 052 339 30 50.