logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Wielki hit na początek sezonu żużlowego
Przed nami trzecia edycja żużlowego Super Meczu. W sobotę, 28 marca na bydgoskim stadionie Polonia zmierzy się z mistrzem Polski Fogo Unią Leszno.


Takiego otwarcia sezonu żużlowego w Bydgoszczy jeszcze nie było. Super Mecz to stosunkowo nowy pomysł. W tym roku odbędzie się dopiero jego trzecia edycja. Spotykają się z nim aktualny mistrz Polski i zwycięzca rozgrywek II ligi. Pojedynki odbywają się na stadionie beniminka I ligi.

Dla kibiców Polonii pojedynek z Fogo Unią będzie wyjątkowy. – Bardzo się cieszymy, że będziemy gościć w Bydgoszczy najsilniejszą drużynę PGE Ekstraligi. Dla nas będzie to znakomite przetarcie przed walką o ligowe punkty, trzeba uczyć się od najlepszych. Nasz przemeblowany kadrowo, w stosunku do poprzedniego roku, zespół na pewno podejmie walkę – zapowiada Jerzy Kanclerz, prezes Polonii.

W składzie zespołu z Leszna wystąpi Emil Sajfutdinow. Rosjanin przez wiele lat z powodzeniem startował w barwach Polonii. Z plastronem Gryfa jeździł też najlepszy obecnie junior Unii Dominik Kubera.

 - Od 18 do 28 lutego przebywać będziemy na zgrupowaniu i tam podjęta zostanie decyzja o składzie na Super Mecz. Mogę jednak już teraz obiecać kibicom, że będą zadowoleni z naszego wyboru personalnego – informuje menedżer leszczynian Piotr Baron.

Przypomnijmy, że mecz odbędzie się 28 marca o godz. 18. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów online. Można je nabyć na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl

Ceny wejściówek: 250 zł (bilet VIP - miejsce numerowane na trybunie VIP, program zawodów, catering, zestaw upominków, możliwość wejścia do parku maszyn przed i po meczu), 60 zł (trybuna główna), 20 zł (normalny na sektor A), 15 zł (normalny na sektor B), 10 zł (ulgowy na sektory A i B - emeryci, renciści, osoby w wieku 7-16 lat), 1 zł (dziecięcy - dzieci w wieku do 6 lat).