logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Ruszają zapisy na 5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy
Rywalizacja biegowa na 10 km, biegi dla dzieci i młodzieży i półmaraton – we wrześniu odbędzie się 5. edycja PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego. Zapisy ruszają już 15 stycznia (środa).


6 września 2020 roku odbędzie się piąty PKO Bydgoski Festiwal Biegowy. W ramach zawodów odbędzie się półmaraton oraz rywalizacja biegowa na dystansie 10km. Planowane są również konkurencje biegowe na krótszych dystansach oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Zawody odbywają się na szybkich, atestowanych trasach. Centrum Festiwalu i meta zlokalizowane są na terenie Stadionu Zawisza w Bydgoszczy.

Rejestracja zostanie otwarta w środę, 15 stycznia 2020, punktualnie o godzinie 18:00. Na uczestników zawodów czekają bogate pakiety startowe (z profesjonalną koszulką techniczną oraz medalem na mecie), atestowane trasy i wyjątkowe emocje towarzyszące na mecie na Stadionie Zawiszy.

Podczas PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego mają miejsce również imprezy towarzyszące: targi sportowe oraz strefa Food-Trucków! PKO Bydgoski Festiwal Biegowy uzyskał tytuł „Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016” na Gali w Krynicy-Zdroju, pokonując 123 imprezy biegowe z całego kraju. Festiwal odbył się po raz pierwszy w maju 2016 roku i zgromadził ponad 2500zawodników. Od tego czasu Festiwal ciągle się rozrasta, będąc jednocześnie największą imprezą biegową w Bydgoszczy!

Warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ na pierwszych zawodników czekają pakiety w obniżonej cenie:
Bieg na 10 kilometrów

  • Pierwsze 50 osób - 29,99 zł
  • Kolejne 300 osób - 39,99 zł

Półmaraton:

  • Pierwsze 50 osób - 39,99 zł
  • Kolejne 300 osób - 59,99 zł

Komplet informacji o Festiwalu znajduje się na stronie www.PKOBFB.pl