logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Największe w Polsce targi zoologiczne już w najbliższy weekend
W Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym rozpoczęły się Targi Zoologiczne PET EXPO. W niedzielę, organizatorzy zapraszają mieszkańców na pokazy psów, rozmowy z behawiorystami oraz do zakupu i testowania produktów dla swoich pupili.


Pierwsze dwa dni dedykowane są klientom branżowym, natomiast niedziela dodatkowo poświęcona jest klientom indywidualnym. W tych dniach w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym zagości ponad 170 wystawców.  

Kluczowym wydarzeniem, które odbędzie się w niedzielę jest Piknik Rodzinny +4 Łapy, na który warto wybrać się ze swoim pupilem. Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w grze miejskiej z psem. To rodzinny spacer z psem, połączony z edukacją i dobrą zabawą. Po drodze, przygotowane będą proste zadania, które pozwolą na jeszcze lepsze poznanie się z psem. Na mecie czekają wyjątkowe nagrody. Koszt udziału w grze miejskiej to 20 zł dla całej rodziny, przy czym cała ta kwota, jest przekazywana na cele charytatywne.

Największe targi zoologiczne w naszym mieście to idealna okazja do testowania i zakupu produktów u najlepszych producentów, którzy oferują tego dnia także specjalistyczne doradztwo. Podczas targów prowadzona będzie także zbiórka dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Nie zabraknie także pokazów psów i szkoleń z udzielania pierwszej pomocy.

Ceny biletów :
•    bilet normalny – 8 zł
•    bilet ulgowy – 5 zł (dzieci i młodzież do 18 r.ż, renciści i emeryci, osoby niepełnosprawne z opiekunami -  na podstawie legitymacji) * dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny
•    bilet rodzinny (2+1, 2+2) – 18 zł
•    bilet z kartą Dużej Rodziny – 25 zł

Targi zoologiczne PETEXPO -  13-15 września 2019  - BCTW ul. Gdańska 187
13 – 14 września - 10:00-18:00 wstęp tylko dla klientów branżowych
15 września - 10:00-17:00 wstęp dla klientów indywidualnych oraz branżowych