logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Mikołajkowa fabryka bombek
Chcecie mieć piękne, oryginalne ozdoby choinkowe? Zróbcie je sami! Muzeum Okręgowe zaprasza na warsztaty malowania bombek – dla dzieci i dorosłych. Na warsztaty można się zapisywać od 1 do 23 grudnia. Będą też oferty specjalne.


Muzeum Okręgowe zaprasza na wyjątkowe warsztaty malowania oryginalnych, szklanych bombek powstałych w nieistniejącym już bydgoskim Zakładzie Produkcyjnym Sopel. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję użyć oryginalnych farb oraz brokatu powstałego ze stłuczki szklanej.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dokładna data warsztatów zależeć będzie od liczby chętnych. Trzeba się wcześniej zapisać – telefonicznie: 885 905 284 lub mailowo: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl. Koszt takich warsztatów to 15 zł.

Ale!
Już teraz możecie zapisać sobie pewne daty, i to w niższej cenie!

5 grudnia o 12:00 i 13:00 odbędą się warsztaty rodzinne dla rodzin z dziećmi w wieku 8+. O godz. 14:00 – zajęcia tylko dla dorosłych. Z kolei 18 grudnia o godz. 14:00 na wspólne tworzenie małych dzieł sztuki Muzeum zaprosi seniorów. 

Cena wyżej wymienionych zajęć specjalnych to 10 zł. Tu też obowiązują wcześniejsze zapisy.