logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Jesteś dumny z Bydgoszczy? Weź udział w grze miejskiej szlakiem inwestycji
Wszystkich miłośników naszego miasta zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Dumni z Bydgoszczy”. Uczestnicy podążać będą szlakiem inwestycji zrealizowanych przy pomocy funduszy unijnych. Start gry 18 maja o 10:00 przy Dworcu PKP. Obowiązują zapisy.


Bydgoszcz, tak jak inne polskie miasta, korzysta z funduszy unijnych, aby zmieniać się na lepsze. Nie zawsze jesteśmy świadomi, że zmiany, które następują w naszym otoczeniu, są współfinansowane ze środków europejskich. Gra „Dumni z Bydgoszczy” poprowadzi nas szlakiem najważniejszych inwestycji zrealizowanych w naszym mieście na przełomie ostatnich lat. 

W grze rywalizować będą zespoły (od 3 do 6 osób). Każdy zespół otrzyma Pakiet Startowy zawierający planszę oraz fundusze na zakup kart inwestycji w postaci 10 banknotów po 10 dukatów. Będzie go można odbierać 18 maja w miejscu startu, czyli przed wejściem głównym do budynku Dworca PKP. 

Po otrzymaniu mapy i banknotów drużyna zaczyna grę od dowolnego punktu. Zadaniem każdego zespołu będzie zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych, znajdujących się na planszy, w czasie określonym w regulaminie, wykonywanie zadań wylosowanych na kartach Loterii Łuczniczki na punktach kontrolnych, kupowanie akcji danych miejsc z planszy za pieniądze otrzymane przy starcie gry oraz zdobyte w trakcie gry na punktach kontrolnych.

Drużyna po odwiedzeniu wszystkich punktów kontrolnych udaje się na „giełdę”, gdzie spotkają się o określonej godzinie wszystkie grupy. Bankier poinformuje, jakie są aktualne notowania giełdowe (ceny mogą różnić się od tych zapisanych na planszy). Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.00 w Sali konferencyjnej Muzeum Okręgowego ul. Mennica 6

Wygrywa drużyna, która najlepiej zainwestuje swoje pieniądze.

Start gry w sobotę 18 maja 2019 r godzina 10.00 (wejście główne przed Dworcem PKP), finał o godzinie 13.00 na Wyspie Młyńskiej (MOB ul. Mennica 6).

Obowiązują zapisy do 17 maja 2019 r. na mail monika@visite.pl

Regulamin oraz instrukcja znajdują się TUTAJ