logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

Bajkowa sobota w Parku Rozrywki

2022-08-06 15:00
2022-08-06 18:00
Park Rozrywki
Dla dzieci
Park Rozrywki

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na Bajkową sobotę do Parku Rozrywki w Myślęcinku! Impreza odbędzie się tradycyjnie przy głównym wejściu, obok charakterystycznej bramy Zaginionego Świata.
Start o godzinie 15 przy Muzeum Ziemi. Najpierw do zabawy z muzyką w tle zaprosi Jurek Paterski. Ten istny wulkan energii zaproponuje gry i zabawy dla najmłodszych.
O godzinie 16 do akcji wkroczą Funimki. Z nimi przez dwie godziny żadne dziecko nie będzie siedziało i się nudziło. Będzie dużo tańca i porywające do ruchu animacje.
O godzinie 18 swój program rozpocznie Złoty Smoczek i będzie to kolejna godzina spędzona z uśmiechem na ustach!
Poza animacjami na terenie bezpośrednio przy wejściu do Parku Rozrywki spotkać będzie można Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, która zaprezentuje samochód ratowniczo-gaśniczy, pokaz statyczny sprzętu i wyposażenia, a także samochód operacyjny (osobowy), quad oraz namiot pneumatyczny z zadymieniem.
Poza tym w programie: wystawa zabytkowych autobusów – pokaz zorganizowany dzięki uprzejmości i przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy. Będzie można zobaczyć autobusy: IKARUS 280.70E, VOLVO B10MA, najstarszy MERCEDES O305. Poza autobusami swoją obecność potwierdziły dwa zabytkowe Mustangi.
Na terenie imprezy rozstawione będą m.in.: policja, PCK, straż miejska, służba więzienna, stoisko kynoterapii. W konkursach wygrać można m.in. wejściówki do LuminaParku, który z nowym pokazem działać ma w Myślęcinku zimą.
Dodatkowo tych, którzy kupią w dniu imprezy (06.08.22) bilet wstępu do ZAGINIONEGO ŚWIATA, przewodnik o godz. 15, 16.30 lub 18 oprowadzi po świecie dinozaurów bezpłatnie.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl