logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

AC/DC vs Lemmy/Motorhead tribute show

2019-04-06 19:00
2019-04-06 23:30
Estrada Stage Bar
Koncert
Estrada Stage Bar

Wyjątkowy wieczór, na którym dojdzie do zderzenia dwóch potęg. Na Estradowym ringu wezmą się za bary ACDC w postaci Moherhead oraz LEMMY z MOTORHEAD w ucieleśnieniu Locomotive.
bilety:
15 zł - przedsprzedaż w sieci Going.pl - goingapp.pl/evt/2097934/acdc-vs-lemmymotorhead
20 zł - w dniu koncertu
MOHERHEAD
Zespół Moherhead powstał w 2011 roku. Od początku jasno określił się muzycznie, proponując znane wszystkim miłośnikom przesterowanej gitary, dźwięki kangurów z AC/DC połączonych z ojczystą wersją ich tekstów, które nie są dosłownym tłumaczeniem, ale odzwierciedlają sens i klimat oryginałów. Klasyczny zestaw instrumentów (dwie gitary, bass, bębny i wokal) doskonale oddaje mocne brzmienie muzyki hardrockowej, której pionierami byli wykonawcy z Antypodów.
W repertuarze toruńskiej kapeli znajdziemy nie tylko największe hity Australijczyków, ale i parę mniej popularnych piosenek.
Skład:
Wiesław Minuczyc- śpiew
Andrzej Tyloch – gitara
Tomasz Iwanowski – gitara, śpiew
Tomasz Guzowski – gitara basowa, śpiew
Piotr Wituszyński - perkusja
LOCOMOTIVE
Locömotïve - z zamierzenia i z zamiłowania powstało z intencją grania numerów dotkniętych przez Lemmiego (Iana Frasera Kilmistera) przede wszyskim z głównego okresu jego aktywności, czyli kiedy tworzył Motörhead. Jednakże w repertuarze mamy również jego utwory grane z innymi wykonawcami, z czasów kiedy grał w innych zespołach oraz utwory innych wykonawców grane przez Lemmiego razem Motörhead.
Zespół Locömotïve pochodzi z Bydgoszczy. W pierwotnych planach powoływany był przez Wojtka i Cobrę około 2012 roku, niestety jako stały i stabilny skład koncertujący rozpoczęliśmy działalność dopiero po śmierci Lemmiego - w styczniu 2016 roku.
Rock'n'Roll w stylu Motörhead jest jedyny w swoim rodzaju, dlatego wykonujemy tę muzykę.
Skład zespołu tworzą: Adrian Adyj (g), Marcin Cobra (g, voc.), Wojtek Łysy (dr), Adam Adi (voc.), Adam aka. Zenek, Lulu (bas). Osoby współtworzące Locömotïve na codzień grają również w innych zespołach (Wyrok, Infliction, Deathinition).

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl