logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Znajdź partnera biznesowego za granicą
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w zagranicznych misjach gospodarczych powiązanych z branżowymi targami i wydarzeniami. Wnioski można składać do BARR do 15 czerwca br.


Udział w misjach gospodarczych jest doskonałą okazją na dokonanie rozpoznania rynku zagranicznego, nawiązanie kontaktów biznesowych, czy wymianę doświadczeń, co doprowadzić może do nawiązania współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami oraz zagranicznymi kontrahentami. W ramach 85% dofinansowania BARR zapewnia:

 

  • udział 2-osobowej delegacji z każdej zgłoszonej firmy,
  • bilety lotnicze w obie strony,
  • hotel ze śniadaniami i transferem za granicą,
  • ubezpieczenie,
  • bilety wstępu na wydarzenie branżowe,
  • stały dyżur telefoniczny (helpdesk) w terminie wyjazdu.

Aktualnie do wyboru jest 11 wydarzeń targowych, takich jak: Gitex Global i Beautyworld Middle East w Dubaju, SIAL Paris, BAUMA w Monachium, Web Summit w Lizbonie, Fachpack w Norymbergii czy Slush w Helsinkach.

Wnioski można składać do BARR do 15 czerwca 2022 roku. Szczegółowe informacje są dostępne TUTAJ.

Misje organizowane są w ramach projektu „Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz” realizowanego przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. w partnerstwie ze stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz i współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.