logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Hala vis a vis biurowca
Na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego firma Investor wkrótce rozpocznie budowę nowej hali, w której wytwarzane mają być przede wszystkim elementy stalowe.


Spółka Investor  to firma z branży architektonicznej, kooperująca z doświadczonymi architektami i oferująca kompleksowe wsparcie klientom indywidualnym i biznesowym. Wiosną rozpoczęła się przygotowywanie terenów pod rozpoczęcie inwestycji. W listopadzie spółka otrzymała pozwolenie na budowę. Wkrótce rozpocznie się wznoszenie konstrukcji hal produkcyjno-magazynowych z częścią administracyjno socjalną. Łączna powierzchnia zabudowy ma wynieść około 2500 m2. Hala powstanie on przy ul. Bydgoskich Przemysłowców naprzeciwko biurowca "IDEA Przestrzeń Biznesu".
Spółka Investor specjalizuje się głównie w przemyśle mechanicznym. Posiada własną fabrykę elementów konstrukcyjnych, a dzięki współpracy z licznymi firmami podwykonawczymi Investor zapewnia profesjonalną obsługę inwestycji od początku do końca (od koncepcji, aż do oddania obiektu na użytkowanie).