Zwiedzanie Kina Pomorzanin

2022-05-22 13:30
2022-05-22 14:45
Bydgoszcz, Gdańska 10

Pomorzanin wciąż się zmienia, ale wciąż jeszcze nietknięte remontem.
W ramach oprowadzania pokażemy kabinę, dach, balkon, opowiemy o historii i najbliższej przyszłości Kina.
Jak zmieniał się Pomorzanin i gdzie podziały się oryginalne fotele? Dlaczego w głównej sali planowane są prace odkrywkowe? Co kryją przepastne piwnice pod budynkiem? Ile modeli historycznych projektorów znajduje się w kinie? Czy największa pajęczyna w mieście przetrwała remont? Gdzie kręcono film "Miasto"?

To tylko niektóre z ciekawostek, jakie na co dzień skrywa nasz budynek. Teraz każdy może odkryć swojego własnego Pomorzanina w ramach zwiedzania z przewodnikiem.

Czas zwiedzania: ok. 60-75 minut. Maksymalna wielkość grupy: 20 osób.
Obowiązują wejściówki w cenie 10 PLN
Budynek nie jest w pełni przystosowany dla osób ograniczonych ruchowo.

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl