Historyczny Spacer Tematyczny „Kolejowa Bydgoszcz”

2021-08-21 12:00
2021-08-21 14:00
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego

Uczestnicy poznają historię rozwijających się dróg żelaznych w regionie i odwiedzą miejsca zwykle niedostępne oraz dowiedzą się, jak ważną postacią dla Bydgoszczy był Albert von Maybach.
Cena: bilet wstępu do muzeum - spacer - 8 zł
Liczba Uczestników jest ograniczona – decyduje kolejność zakupu biletów!
Jak kupić bilet?
W kasie Muzeum Okręgowego, ul. Gdańska 4 w godzinach pracy muzeum lub płacąc przelewem na konto nr 45 1240 1183 1111 0011 0159 1497. W tytule przelewu należy wpisać: „Wstęp do MOB – NAZWA  WYBRANEGO SPACERU – imię i nazwisko osób uczestniczących i numer telefonu".
Dodatkowe informacje można uzyskać przez adres nauka@muzeum.bydgoszcz.pl oraz telefonicznie, dzwoniąc na numer 885 905 610

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl