Envio Beach City Games

2023-08-20 17:00
różne lokalizacje

Informacje od Organziatora:
Zawody w treningu funkcjonalnym (znanym pod nazwą objętą zastrzeżonym znakiem towarowym Crossfit) - Envio Beach City Games. To największe i najbardziej prestiżowe zawody w Polsce. W tym roku odbędzie się ich 5. edycja.
Harmonogram:
18/08 - rozpoczęcie zawodów w obiekcie sportowym w Bydgoszczy (obecnie nie możemy go jeszcze ujawnić) - godziny wieczorne
19/08 - drugi dzień zawodów - hala sportowa SISU Arena (ul. Toruńska) - 7:00 - 19:00
20/08 - trzeci dzień zawodów - Wakepark Bydgoszcz (Myślęcinek) 8:00 - 17:00
Formuła sportu jest widowiskowa i przyjazna kibicowaniu. Zawodnicy w różnych kategoriach będą rywalizować wykonując kilka zróżnicowanych treningów. W zawodach weźmie udział ok. 150 osób, dlatego rywalizacja będzie trwać praktycznie nieprzerwanie, a poszczególni zawodnicy będą startować w kilkugodzinnych odstępach. O udział w zawodach chętni rywalizują podczas kwalifikacji, które odbywają się w maju. Podczas zawodów odbędą się wydarzenia dodatkowe - takie jak trening dla najmłodszych - ok. godziny 11:00 w niedzielę, czy wybór osoby, która zdobędzie tytuł "Beach Body".

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl