Joga na trawie 2023 - piąta edycja

Park im. J. Kochanowskiego
Park im. J. Kochanowskiego

Informacje od Organizatora:
Pragniemy kolejny raz zaprosić mieszkańców naszego miasta do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu. To już lokalna tradycja! JOGA NA TRAWIE na stałe wpisała się w kalendarz letnich miejskich wydarzeń, przyczyniając się do popularyzacji jogi i zdrowego stylu życia w Bydgoszczy.
To już piąta edycja cyklu zajęć JOGA NA TRAWIE organizowanego przez Dorotę Priebe-Kubiak, nauczycielkę jogi oraz właścicielkę studia Stan Harmonii. Jak co roku wydarzenie objął swoim Patronatem Prezydent Miasta Rafał Bruski.
Przez cały okres wakacji raz w tygodniu w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy odbywać się będą DARMOWE zajęcia JOGA NA TRAWIE. Jest to wspaniała okazja, aby poznać różne style jogi, pod okiem doświadczonych nauczycieli ze Stanu Harmonii. W ubiegłych edycjach blisko 150 osób co tydzień praktykowało razem jogę. Czy w tym roku ponownie będzie nas więcej? 
Nasz cykl rozpoczynamy od obchodów Międzynarodowy Dzień Jogi, który przypada 21 czerwca. Jednak celebrować będziemy ten dzień w najbliższą kolejną sobotę czyli 24.06
KIEDY I KTO
24.06 Obchody Międzynarodowego Dnia Jogi w Bydgoszczy (szczegóły w wydarzeniu dot. Dnia Jogi )
1.07 Dorota Priebe-Kubiak
8.07 Beata Tietze
15.07 Justyna Pączka
22.07 Ania Lewandowska
29.07 Magda Rzepka
5.08 Klaudia Smak
12.08 Karolina Sumińska
19.08 Dorota Priebe-Kubiak
GDZIE
Startujemy o godzinie 10:00 w Parku Jana Kochanowskiego koło Filharmonii Pomorskiej.
ZAJĘCIA SĄ DARMOWE
Zabierzcie swoją rodzinę, przyjaciół, maty, kocyki i wspólnie spędźmy sobotni poranek.
Prowadzący:
stanharmonii.pl/zespol

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl