Dzień Jogi w Bydgoszczy

Park im. J. Kochanowskiego
Park im. J. Kochanowskiego

Informacje od Organizatora:
Międzynarodowy Dzień Jogi przypada 21 czerwca. Stan Harmonii wspierany przez Miasto Bydgoszcz oraz Decathlon Fordon, pragnie zaprosić wszystkich chętnych na Obchody Dnia Jogi w Bydgoszczy.
To całodniowe wydarzenie, podczas którego można doświadczyć jogi w różnych odsłonach i podejściach, spędzić czas na świeżym powietrzu, uczestniczyć w warsztatach.
26 czerwca Park Kochanowskiego w Bydgoszczy
Harmonogram*
10:00 Vinyasa Yoga
11:30 Yin Yoga
13:00 wykład ”Joga jako styl życia. – Podstawowe zasady zdrowego i szczęśliwego życia według jogi klasycznej”
15:00 Joga śmiechu
16:00 Kundalini Yoga
17:00 Ćwiczenia oddechowe i zakończenie
* harmonogram może ulec lekkim zmianom.
Dodatkowo warsztaty i stoiska z lokalnymi produktami, rękodziełem, żywność wegetariańska**
** prowadzisz taką działalność i chcesz do nas dołączyć, wystawić swoje stoisko? zapraszamy do kontaktu:
Stan Harmonii Dorota Priebe-Kubiak
mail: yoga@stanharmonii.pl

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl