Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym 2021

2021-05-11 18:00
Kompleks Sportowy Zawisza
Kompleks Sportowy Zawisza

W dniach 9-11.05.2021 r. na Strzelnicy Klubu Strzeleckiego Zawisza w Bydgoszczy odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym. Gościć będziemy 98 zawodniczek i zawodników z 36 uczelni wyższych. Organizatorami zawodów są Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego UKW w Bydgoszczy oraz Klub Strzelecki Zawisza Bydgoszcz. Imprezę wspiera Miasto Bydgoszcz oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zapraszamy do śledzenia relacji z mistrzostw na stronie: www.facebook.com/ampstrzelectwo.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl