Nowy klub seniora – Szumilas – w Myślęcinku

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu w Myślęcinku to nie od dziś miejsce otwarte i przyjazne seniorom. U progu nowego roku przygotowało jednak dla osób starszych wyjątkową ofertę. Organizuje klub seniora... trochę ekologiczny, trochę rekreacyjny, a na pewno atrakcyjny i integracyjny!

Zajęcia odbywać się będą przez sześć miesięcy, począwszy od stycznia 2022 roku. Miejscem spotkań będzie siedziba Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu, przy Polanie Zacisze, na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. W programie znalazły się między innymi: ekologiczne spacery badawcze, warsztaty Birdwatching (czyli obserwacji ptaków), wyjazdy rekreacyjne i wiele innych form aktywnego spędzania czasu w bliskości z przyrodą i w przemiłym towarzystwie.

Realizator zapewnia klubowiczom transport z miasta (osiedla: Śródmieście, Bocianowo, Wilczak, Błonie, Okole oraz Fordon) do miejsca spotkań.

Obecnie trwa rekrutacja uczestników. Więcej informacji na stronie organizatora KLIKNIJ TUTAJ.

Dodatkowe pytania kierować można bezpośrednio:
telefonicznie: 534 637 761
lub mailowo stowarzyszenie@oczymszumilas.pl