Jak bawiono się w II RP

Ten styl... Ten czar... Nienaganne maniery... Tak się bawiono w przedwojennej Polsce. Na podróż w tamte czasy, w ramach cyklicznych spotkań seniorów „Czwartki w Ostromecku”, zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym „Jak bawiono się w II RP”.

Przewodnikiem w tej podróży będzie Hanna Parucka z Miejskiego Centrum Kultury, plastyczka, animatorka kultury, obecnie inicjatorka wielu przedsięwzięć z seniorami i dla seniorów.

Zaproszenia na spotkanie odebrać będzie można od poniedziałku 17 stycznia, od godziny 10.00, w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12 (liczba miejsc ograniczona). Samo zaś spotkanie odbędzie się w Pałacu w Ostromecku, w czwartek 27 stycznia 2022. Zapewniamy transport, odjazd spod Opery Nova punktualnie o godzinie 12.00.