Inauguracja Sezonu Turystycznego 2023 z Bydgoską Masą Krytyczną

Stary Rynek
Stary Rynek

Informacje od Organizatora:
Wiosna rozkręca się na dobre, więc czas na inaugurację sezonu turystycznego z Bydgoską Masą Krytyczną. 2 kwietnia zapraszamy na rekreacyjny przejazd do Koronowa/Tazbirowa.
Kiedy: 2 kwietnia 2023
Start: Stary Rynek, godz. 11:00
Dystans: 33 km (w jedną stronę)
Wpisowe: bez posiłku 15 zł / z posiłkiem 30 zł
Tempo: 16-18 km/h
Jako Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, poza przejazdami na terenie Miasta, staramy się zorganizować kilka imprez turystycznych w ciągu roku. Pierwszą z nich jest przejazd jedną z bardziej lubianych tras przez bydgoszczan, czyli drogą do Koronowa. Przez Bydgoszcz przejedziemy drogami rowerowymi, następnie nową ścieżką leśną w stronę Samociążka, po czym dalej udamy się do Portu Rodzinnego Tazbirowo w Romanowie. Tam jest zaplanowane ognisko. Powrót we własnym zakresie.
Uczestnicy otrzymają:
- bon na kiełbaskę z ogniska na mecie (w pakiecie z posiłkiem)
- zapewnione ubezpieczenie
- numer startowy
- opiekę Mobilnego Serwisu Rowerowego, ratowników i obstawiaczy.
Zapisywać można się za pośrednictwem formularza na stronie, który pozwala od razu na uiszczenie opłaty. W przypadku problemów z opłatą prosimy o kontakt na adres e-mail: kontakt@masa.bydgoszcz.pl. Odbiór zestawów startowych będzie możliwy przed rozpoczęciem rajdu na Starym Rynku w godzinach 10:10 – 10:50. Limit osób ograniczony.

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl