Weekendowy spacer - zielone miasto

2020-08-16 19:00
Rzeźba Łuczniczki
Rzeźba Łuczniczki

Projekt Zabytek zaprasza już w najbliższą niedzielę na kolejny spacer z przewodnikiem.

Tym razem wybierzemy się pooglądać miejsca zielone w Bydgoszczy - te często przez nas mija w ciągu tygodnia czy to w drodze do lub z pracy czy na zakupy lub na spotkanie. Nie zdajemy sobie sprawy mijając park czy pojedyncze drzewo co ono może pamiętać lub dlaczego się tam znalazło.

O tym opowie nasz przewodnik - pokaże niektóre pomniki przyrody znajdujące się mieście, opowie historię powstania parku a także zwróci Państwa uwagę na miejsce gdzie dawniej znajdowała się zieleń w mieście nad Brdą.

W tym tygodniu ze względu na święto 15.08 wycieczka odbędzie się tylko w niedzielę 16.08.

Start: 17:00
Miejsce zbiórki: przy pomniku Łuczniczki w parku im. Jana Kochanowskiego.
Koszt: 5zł za osobę (płatne u przewodnika)

Jak zwykle prosimy o zapisy (jednocześnie informujemy, że można dopisać się na miejscu)
Kontakt - możliwości zapisania
Marta Bukolt 693 379 476