Urząd otwarty – prosimy o kontakt telefoniczny

Od poniedziałku, 1 czerwca, wznawiamy wydawanie Bydgoskiej Karty Seniora, Koperty Życia oraz bezpośrednie przyjmowanie Państwa w Urzędzie Miasta przy ulicy Jezuickiej 1. Każdorazowo, przed wizytą w Urzędzie, należy skontaktować się telefonicznie z Bydgoskim Biurem Seniora, w celu umówienia godziny przyjęcia (tel. 52 5858 854, 52 5858 963, 52 5858 498).

Zobowiązani jesteśmy zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo i ograniczyć kontakt z innymi osobami. Należy pamiętać, że mimo odwołania obowiązku noszenia maseczek w przestrzeniach otwartych, na terenie urzędów i instytucji - a także, między innymi, w autobusach i tramwajach - nadal obowiązuje Państwa zasłanianie ust oraz nosa, najlepiej przy zastosowaniu maseczek.

Przypominamy, że do końca czerwca przedłużono akcję „Zakupy dla Seniorów”. Potrzebę uzyskania pomocy w zrobieniu codziennych zakupów można zgłaszać telefonicznie (tel. 52 515 35 55, 660 240 004). Więcej informacji w ARTYKULE.