logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Największe targi zoologiczne w Polsce odbędą się w Bydgoszczy
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze podpisało umowę na organizację dwóch edycji największych tragów zoologicznych w Polsce. Wydarzenie będzie skierowane zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Pet-Expo odbędą się 13-15 września 2019 roku.


PET EXPO to kluczowe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane branży zoologicznej. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy, z właścicielami sklepów i hurtowni zoologicznych, by w sprzyjającej atmosferze, zrobić biznes. Wydarzenie będzie miało charakter stricte biznesowy, dwa pierwsze dni (piątek i sobota) będą przeznaczone wyłącznie dla klientów branżowych, a niedziela dodatkowo dla klientów indywidualnych.

Na targach pojawi się ponad 150 wystawców. Pierwsze dwa dni zostaną poświęcone klientom biznesowym. Trzeci,15 września, będzie dniem otwartym dla każdego.  Organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla mieszkańców miasta. Kluczowym wydarzeniem, jeżeli chodzi o niedzielę, będzie piknik rodzinny.

Wśród atrakcji znajdą się między innymi pokazy psów i zwierząt futerkowych, impreza kulinarna Master Chefs 4 Dogs oraz trzecia edycja konkursu Polish Aquascaping Contest. Podczas wydarzenia będzie także możliwość adopcji psów i kotów ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Cały dochód z biletów zostanie przekazany na pomoc lokalnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt. Organizatorzy od razu zaplanowali dwie edycje wydarzenia, mając nadzieję na stałą współpracę.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.pet-expo.pl