Zgłoś się do Rady Działalności Pożytku Publicznego, reprezentuj bydgoskie organizacje pozarządowe i działaj na ich rzecz w Bydgoszczy!

Prezydent Miasta Bydgoszczy zaprasza bydgoskie organizacje pozarządowe do zgłaszania kandydatów na członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy na trzyletnią kadencje w latach 2017-2020. Wybory do Rady odbędą się podczas II Bydgoskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Komplet dokumentów w terminie do 23 lutego  2017 r. do godz. 15.00 należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: ngo@um.bydgoszcz.pl oraz dostarczyć do biura Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Grudziądzka 9-15, pokój 319 .

Zaraz po zakończeniu naboru sylwetki kandydatów zostaną przedstawione do publicznej wiadomości.

Dokumenty do pobrania:

Pełna treść zarządzenia Prezydenta Miasta Bydgoszczy w sprawie ogłoszenia naboru w tym regulamin naboru kandydatów na członków RDPP MB  TUTAJ

Uchwała nr XLVIII/1057/13 Rady Miasta Bydgoszczy TUTAJ

Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

Oświadczenie kandydata do pobrania TUTAJ

Karta rekomendacji kandydata do pobrania TUTAJ

Więcej o Radzie Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy można przeczytać TUTAJ

Wszelkich informacji udziela Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Grudziądzka 9-15, budynek C, pokój 319, mail: ngo@um.bydgoszcz.pl, tel. 52 58 59 273.