logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Przystań Teatr – Księżycowe opowieści dla dzieci
Zapraszamy na kolejny spektakl w ramach cyklu „Przystań Teatr”. W amfiteatrze przy ulicy Mostowej najmłodsi widzowie bawić się będą wraz z Wędrownym Teatrem Lalek Małe Mi. Artyści pokażą przedstawienie pt. „Księżycowe opowieści”. Wstęp wolny.


Miejskie Centrum Kultury przygotowało na wakacje kulturalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Wśród nich jest Przystań Teatr, czyli cykl plenerowych spektakli dla dzieci realizowany w przymuzealnym amfiteatrze przy ul. Mostowej.

Spektakle dla dzieci pod chmurką od lat cieszą się niebywałym powodzeniem. Szczególnie, że zapraszane do Bydgoszczy przez Miejskie Centrum Kultury teatry prezentują naprawdę ciekawą i niebanalną propozycję teatralną dla najmłodszych widzów. 

W najbliższą niedzielę 14 lipca zobaczymy „Księżycowe opowieści” Wędrownego Teatru Lalek  Małe Mi . Artyści zabiorą dzieci w kosmiczną podróż, która zaczyna się od naszego domu, podwórka, przedszkola i szkoły. A nad głowami rozpościera się Przeogromny Wszechświat. W spektaklu, który będzie właściwie Kosmiczną Podróżą zadawać będziemy sobie pytania:  dlaczego, po co, jak, skąd? Czym jest mądrość, miłość, wolność, czy warto być dobrym, jak być szczęśliwym?

Przystań Teatr 2019, amfiteatr przy Spichrzach, godzina 17:00. Wstęp wolny. 

14 lipca – Teatr Małe Mi „Księżycowe opowieści”

21 lipca – Teatr Barnaby „Calineczka”

28 lipca – Teatr Władca Lalek – ”Bajki z Malowanej Skrzyni”

4 sierpnia – Teatr Fuzja „ Elmer Słoń w kratkę”