Kierunek Wycieczka - Zielono jest w naszej Bydgoszczy

2023-04-29 12:00
Bydgoszcz, Park kieszonkowy - zbieg ul. Gdańskiej i Al. Mickiewicza

Informacje od Organizatora:
Projekt Zabytek pragnie zaprosić na pierwszy w tym sezonie spacer z cyklu Kierunek Wycieczka. Tym razem obieramy kierunek na zieleń w mieście nad Brdą. Bydgoszcz jest jednym z najbardziej zielonych miast w Polsce. Jest w nim wiele parków, skwerów i zieleńców. Po za tym może pochwalić się sporą liczbą pomników przyrody. Podczas spaceru przewodnik opowie Państwu właśnie o tych pomnikach ale też zwróci uwagę na roślinność ukrytą na kamienicach.
Zbiórka: Park kieszonkowy - zbieg ul. Gdańskiej i Al. Mickiewicza
Start: 10.00
Koszt: 15 zł

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl