WIOSENNY KIERMASZ OGRODNICZY

Lodowisko Torbyd
Lodowisko Torbyd

Informacje od Organizatora:
Centrum Targowe na WIOSENNY KIERMASZ OGRODNICZY w dniach 15-16 kwietnia od g.10:00 do 17:00.  Wstęp wolny!
Na miłośników zieleni czekają producenci i handlowcy oferujący różnorodny materiał roślinny do ogrodu, na działkę, czy na balkon. Zakupić będzie można m.in. drzewka i krzewy owocowe, drzewka i krzewy ozdobne, formy pienne, skalniaki, rośliny rabatowe, rozsady, cebule kwiatowe, byliny, trawy ozdobne, zioła, krzewy i rośliny jagodowe, rośliny iglaste i liściaste, róże, hortensje, magnolie, rośliny rzadko spotykane i wiele innych. Ofertę roślinną uzupełnią m.in. altany i mała architektura ogrodowa - figury betonowe, doniczki, a także przyprawy, miody, chleby, serki, swojskie przetwory, wyroby regionalne i litewskie.
Na stoisku PZD Okręg Bydgoszcz doświadczeni instruktorzy ogrodowi PZD, będą promować ogrodnictwo, działania proekologiczne i społeczne w ROD i mieście Bydgoszczy. Odpowiedzą również na pytania z dziedziny ogrodnictwa, nowoczesnego zagospodarowania ogródka działkowego i prawa PZD. Zapraszamy na tereny zewnętrzne przy hali lodowiska TORBYD ul. Toruńska 59 w Bydgoszczy. Życzymy udanych zakupów!

odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl