Koncert zespołu Wszystkiego Najlepszego

Zatoka
Zatoka

Informacje od Organizatora:
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Wszystkiego Najlepszego, promujący najnowszą płytę "Małe miasteczka".Wystąpimy w najszerszym składzie. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy wszystkich naszych przyjaciół, którzy towarzyszyli nam przy realizacji płyty:
Iza Kamińska na skrzypcach
Tomasz „Pasta” Pastuszak na harmonijce ustnej
Tomasz Pawlicki na flecie
Łukasz Rafiński na flugelhornie
Profesjonalnie całość nagłośni nasz realizator dźwięku, Łukasz Rafiński.
Usłyszycie zarówno te najstarsze piosenki jak "Taradajka" czy "Jesienne oczekiwanie", te z poprzedniej płyty „Stary Kowboj”, „Domy szczęśliwe” „Spotkaj się „ czy „Kalendarzową” i oczywiście piosenki z najnowszej płyty a wśród nich takie które będą miały dopiero swoją premiere. Będziemy podróżować po Łemkowynie, wstąpimy do domu w Beskidzie, przywitamy powracających, wygnanych kiedyś poetów, Wyśpiewamy piękną poezję Aleksandry Bacińskiej, Krzysztofa Kasperczyka, Adama Ziemianina, Krystyny Berndt i naszą własną. Przyjdźcie i bądźcie tego dnia z nami.
Zapraszamy!
Rezerwacja biletów w cenie 40zł:
Zatoka tel.660 270 114
Zespół: Maciej 791977703
Liczba miejsc ograniczona.
Bilety można zakupić na miejscu przed koncertem gotówką (nie gwarantujemy ponieważ mogą zostać wyprzedane).Wskazana rezerwacja telefoniczna.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl