KONCERT INFINITO QUINTET

Zakład? klubokawiarnia
Zakład? klubokawiarnia

Informacje od Organizatora:
Zespół pod nazwą Infinito Quartet aktywnie działa od 2013 roku. W ich repertuarze oprócz muzyki klasycznej, usłyszeć możemy przede wszystkim największe przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej. Gra o Tron, Władca Pierścieni, Harry Potter, Różyczka, Lista Schindlera, to tylko cześć z propozycji repertuarowej. W roku 2018 kwartet rozpoczął współpracę z Danielem Pradellą - znakomitym bydgoskim pianistą i aranżerem. W tym samym roku dzięki Stypendium Kulturalnemu Miasta Torunia, zespół nagrał swoją debiutancką płytę “Od_Nowa”. Znajdują się tam utwory muzyki filmowej oraz rozrywkowej. Artyści pod nazwą Infinito Quintet wykonują głównie muzykę rozrywkową. W repertuarze znajdują się utwory takich gigantów jak m.in.: Elvis Presley, Led Zeppellin, Sting, Guns N’ Roses, a także ABBA, Dżem, Republika, Tomasz Organek, Coldplay, Lady Gaga, czy Kayah. Za aranżacje tych utworów odpowiedzialny jest Daniel Pradella, Tomasz Cywiński oraz Emma Kluczyńska. Oprócz koncertów promujących debiutancką płytę, zespół ma na swoim koncie cykl koncertów pod nazwą „Od Grechuty do Coldplaya” oraz „ ba-Rockowo” wykonanych w toruńskim Dworze Artusa.
Paulina Burczyńska - I skrzypce
Santa Stivrina - II skrzypce
Anastazja Ziemkowska - altówka
Natalia Kowalska - wiolonczela
Daniel Pradella - piano
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl