Pokaz filmu - Diet Fiction

2022-05-25 20:00
Cafe Kino
Cafe Kino

W ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Wege zapraszamy wszystkich na pokaz filmu "Diet Fiction".
Opis filmu:
"Diet Fiction" to przełomowy pełnometrażowy film dokumentalny autorstwa wielokrotnie nagradzanego filmowca i producenta popularnego filmu dokumentalnego pt. „Food Choices”. Oglądając „Diet Fiction”, podążamy śladami nieustraszonego twórcy filmowego podczas ekscytującej podróży do kontrowersyjnego świata diet i odchudzania, odkrywając wraz z nim kilka szokujących faktów, a także konfrontując popularne mity oraz sprzeczne informacje propagowane przez przemysł spożywczy przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl