PRO8L3M ALL-IN 22 TOUR

Fabryka Lloyda
Fabryka Lloyda

Informacje od Organizatora:
ALL-IN 22 TOUR to nasza jedyna tegoroczna trasa klubowa, która podsumowuje prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.
Bilety na trasę ALL-IN 22 TOUR mogą kupić zarówno osoby z certyfikatem UCC, jak i te bez certyfikatu.
Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M.
Karty będą Was uprawniać do:
- wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów;
- ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych;
- zniżek zakupowych;
- przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci.
Posiadacze kart fizycznych z preorderu Widmo będą mogli również wymienić je na karty cyfrowe. Karty powstają w oparciu o sieć Polygon.
Bramki: 18:00
Koncert: 20:00
Bilety: goingapp.pl/polecamy/pro8l3m2022

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl