Śniadanie na trawie w Fordonie

Dla dzieci

Informacje od Organizatora:
ŚNIADANIE na TRAWIE
to pierwsza tego typu inicjatywa w Fordonie! Będzie to okazja do aktywnego spędzenia czasu oraz budowania relacji miedzy sąsiedzkich. To miejsce, w którym zarówno dorośli jak dzieci znajda coś dla siebie!
W programie:
Śniadanie na trawie
Jarmark wielkanocny
Regionalni wystawcy, rękodzielnicy
Strefa zabaw dla dzieci
Strefa taneczna
Mini festiwal baniek mydlanych.
W strefie dla najmłodszych będzie można skorzystać z zamków dmuchanych, cymbergaja, strzelnicy, jazdy konnej, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych. Te i wiele innych atrakcji czekają na Was na placu przy ul. Orląt Lwowskich. Z pewnością będzie można dobrze zjeść oraz wypić najwyższej jakości włoską kawę.
Zapraszamy serdecznie!
Miejsce: plac przy ul. Orląt Lwowskich

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl