Wystawa obrazów Anny Drejas pt. "Ćwiczenia z wyobraźni"

2022-03-24 18:00
2022-03-31 21:00
Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński
Galeria Autorska Jan Kaja, Jacek Soliński

Zapraszamy 24 marca 2022 r. na godz 18.00 do Galerii Autorskiej (ul. Chocimska 5, Bydgoszcz). W najbliższy czwartek odbędzie się u nas otwarcie wystawy obrazów Anny Drejas pt. "Ćwiczenia z wyobraźni". Zdarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie poetyckie z Małgorzatą Grajewską pt. "Najbezpieczniej zamknąć oczy" i promocja książki "Obecność, prawie czułość". Czytanie tekstów – Alicja Mozga.

Anna Drejas, ur. 1967 w Bydgoszczy. W 1993 ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, specjalizacja – malarstwo, dyplom u prof. Janusza Kaczmarskiego. Należy do ZPAP. Zajmuje się edukacją młodzieży, uczy rysunku i malarstwa w Państwowy Zespół Szkół Plastycznych im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Miała 21 wystaw indywidualnych, w tym sześć wystawy w Galerii Autorskiej (w latach: 1998, 1999, 2000, 2003, 2005, 2010). Brała udział w 47 wystawach zbiorowych w Bydgoszczy i wystawach ogólnopolskich.

odbywających się w        Bydgoszczy        miej zawsze pod ręką dzięki        aplikacji mobilnej        (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres        wydarzenia@visitbydgoszcz.pl