Polskie kreskówki, vol. 3

Dla dzieci
Centrum Kulturalne - Kino Pomorzanin

Informacje od Organizatora:
Po raz kolejny zapraszamy na zestaw znanych i lubianych kreskówek z dzieciństwa niejednego pokolenia. Na ekranie Pomorzanina znów pojawią się postaci ze Studia Filmów Rysunkowych: Bolek i Lolek, Reksio, podróżnik Pampalini, Miś Kudłatek ale także Miś Uszatek. Bez dialogów, bez bariery językowej. Wstęp wolny.
Болек і Льолек - культові польські мультфільми для дітей. Немає діалогів, немає мовного бар'єру.
Безкоштовний вхід
Projekcja jest częścią Rodzinnego Święta Kina, dofinansowanego ze środków Miasta Bydgoszcz oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl