Spotkanie z Lechem Wałęsą

2022-03-17 19:00
Młyny Rothera
Młyny Rothera

W czwartek, 17 marca br. będziemy gościć w Bydgoszczy Lecha Wałęsę. Były Prezydent RP weźmie udział uroczystości oznaczenia dwóch nowych dębów w Alei Ossolińskich i spotka się z bydgoszczankami i bydgoszczanami w Młynach Rothera. Obowiązują zapisy.
W czwartek, 17 marca br. w Alei Ossolińskich, oznaczone zostaną 2 nowe dęby. Poczet Dębów Honorowych rozszerzony zostanie o drzewo Lecha Wałęsy i Bydgoskiego Marca – to drugie oznaczą uczestniczy wydarzeń sprzed 41 lat. Uroczystość zamknie klamrą obchodzony w 2021r. w Bydgoszczy Rok 40-lecia Bydgoskiego Marca. Początek wydarzenia w Al. Ossolińskich o godz. 14.00.
Z kolei po południu, o godz. 18.00 w Młynach Rothera (na parterze, wejście od strony tarasu) rozpocznie się spotkanie byłego Prezydenta RP, laureata Pokojowej Nagrody Nobla, Lecha Wałęsy z mieszkańcami. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na spotkanie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 52-58-58-906 do 15 marca br. lub do wyczerpania puli miejsc. Zapisywać się można w dni powszednie, w godzinach pracy Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl