Daj drugie życie przedmiotom! Warsztaty kreatywne i jarmark

2022-02-19 11:00
2022-02-19 18:00
Auchan Bydgoszcz
Auchan Bydgoszcz

Uszkodzone i nieużywane przedmioty dzięki niewielkiemu wysiłkowi mogą zamienić się w ciekawe dekoracje. Przekonają się o tym ci, którzy w sobotę 19 lutego odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz i wezmą udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych pt. „Zielone zapędy”. Wydarzeniu będzie towarzyszył jarmark, gdzie będzie można zakupić ekologiczne produkty i kosmetyki. Wstęp wolny.
Przerabianie starych przedmiotów jest sposobem na ograniczenie powstawania odpadów, jak również pozwala stworzyć niepowtarzalne, kolorowe dekoracje. W najbliższą sobotę 19 lutego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na spotkanie pt. „Zielone zapędy”, podczas którego będzie można wziąć udział w ekologicznych warsztatach kreatywnych i odwiedzić jarmark.
Daj drugie życie doniczce!
Podczas rodzinnych warsztatów w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz będzie można kreatywnie ozdobić gliniane doniczki, by stały się potem oryginalnymi ozdobami domowych parapetów i półek. Uczestnicy będą ozdabiać przedmioty za pomocą farb. Prowadzący zajęcia będą zachęcać do wykonania modnych wzorów roślinnych oraz ozdobienia doniczek tak, by powstały na nich wizerunki twarzy. Oczywiście każdy uczestnik będzie mógł puścić wodze fantazji i ozdobić przedmioty według własnego pomysłu. Na warsztatach będą dostępne wszelkie materiały potrzebne do wykonania dekoracji, ale można też przynieść ze sobą doniczki z domu i fantazyjnie je ozdobić.
Ekologiczny jarmark
Warsztatom towarzyszył będzie ekologiczny jarmark lokalnych rękodzielników. Na stoiskach znajdą się rozmaite produkty wykonane z drewna, ekokosmetyki, świece, naturalne mydła, ekotorby oraz biżuteria. Jarmark będzie doskonałą okazją, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i jakich ekologicznych surowców użyto do ich wykonania.
W warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział o godzinie 12.00 i 14:30, natomiast stoiska handlowe będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00. Wstęp wolny.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl