Berek, czyli upiór w moherze

2022-01-29 16:00
2022-01-29 18:00
Filharmonia Pomorska
Spektakl
Filharmonia Pomorska

Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli „Berek 2” to przepis na udany wieczór!
Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie?
Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym – nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła.
Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!
Obsada:
Ewa Kasprzyk
Maria Niklińska
Daniel Olbrychski
Antoni Pawlicki
Kamil Kula
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec
Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl