XI Festiwal Widzących Duszą

2021-10-17 21:00
Opera Nova
Opera Nova

niedziela 17.10.2021, Sala Manru, Opera Nova (Bydgoszcz, ul. Focha 5) – zaproszenia w Światłowni
godz. 16.00 – Koncert Laureatów
godz. 17.00 – „Ada, to nie wypada” – recital Adrianny Biedrzyńskiej Ada
rianna Biedrzyńska - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Absolwentka Szkoły Podstawowej nr 50 i VI LO w Bydgoszczy (1980) oraz Wydziału Aktorskiego  Szkoły Filmowej w Łodzi (1984). Jako dziecko uczyła się gry na skrzypcach, nie została jednak – wbrew planom – skrzypaczką. Zagrała w wielu filmach, serialach telewizyjnych i przedstawieniach teatralnych. Współpracowała z kabaretem TEy, Pawłem Dłużewskim, działała też w Babskim Kabarecie. Koncertuje nie tylko w Polsce, ale również w USA, Kanadzie i Australii.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”, Miasta Bydgoszcz ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl