koncert Mariusz Zaborowski

2021-10-08 20:00
Światłownia
Światłownia

Niewidomy artysta z Krakowa. Brał udział w bardzo wielu szkolnych akademiach, śpiewał w chórze,  zespole wokalnym Cantito i Namuzowani. Studiował politologię . Obecnie jest masażystą. W wolnych chwilach  lubi słuchać muzyki oraz czytać książki.Na koncercie w Światłowni zaśpiewa piosenki Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, przeboje piosenki kabaretowej.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”

odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl