Bass Astral x Igo Ensemble

2021-10-03 20:00
HSW Immobile Łuczniczka
HSW Immobile Łuczniczka

"Satellite" to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli ("Planets", "It's Dark", "Bikini") pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały przy współpracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe  nieodkryte jeszcze światy, a ich "Satelita" okrąża coraz to nowe planety. Premiera albumu 12.02.2021, a najnowszy singiel jeszcze w tym roku!
Bass Astral x Igo wracają z trasą koncertową promującą najnowszy album "Satellite". Po niesamowicie udanym IT'S DARK TOUR tym razem duet wystąpi w zupełnie innej odsłonie. Trasa Bass Astral x Igo Ensemble to nowe utwory i nowe aranżacje znanych już utworów stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem. Jesienią czeka na Was 10 koncertów w 9 miastach. Premiera albumu jesienią!
BILETY DOSTĘPNE
empikbilety.pl/wydarzenie/bass-astral-x-igo-ensemble-bydgoszcz/kwiecien-2020
goingapp.pl/evt/2201242/bass-astral-x-igo-ensemble-bydgoszcz
goingapp.pl/baxi