Koncert online Grzegorza Dudzińskiego

2021-01-15 19:00
Światłownia
Światłownia

Zapraszamy na wirtualny koncert Grzegorza Dudzińskiego (gitara, śpiew). Usłyszycie piosenki Jacka Kaczmarskiego, Przemka Gintrowskiego, Leonarda Cohena, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Adama Szarka i innych bardów. Zaśpiewam też swoje autorskie utwory. Oglądając koncert wpłać 10 zł na konto Fundacji Światłownia – Kultura bez Barier. W ten sposób zachowujesz się w porządku zarówno wobec Artystów, jak i wobec Światłowni. Dokładny adres transmisji udostępnimy tuż przed godziną osiemnastą na FB Światłowni , profilu Grzegorz Dudziński i swiatlownia.eu.

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl