Elektron-2 / Sonar Soul / Kaczmar

Zakład? klubokawiarnia
Zakład? klubokawiarnia

Informacja od Organizatora:
Sonar Soul, a właściwie Łukasz Stachurko w środowisku obecny jest od niemal dwóch dekad, występując zarówno solowo, jak i w zespołach (Rysy, Sonar). W tym czasie wykrystalizował swój charakterystyczny styl, w którym nowoczesne beaty spotykają się z hip-hopowym sznytem i samplingiem. Muzyk regularnie współpracuje z cenionymi rodzimymi wokalistkami: Justyną Święs, Pauliną Przybysz czy Rosalie. W 2019 ukazał się jego długogrający debiut pod szyldem Sonar Soul, na którym artysta połączył fascynację brytyjską elektroniką lat 90. i współczesnym klubowym brzmieniem. Wśród gości na płycie pojawili się m.in.Igor Walaszek z duetu Bass Astral & Igo, Baasch, Michał Sobierajski czy wspominana już Rosalie.. Odzwierciedlenie stylu produkcji Łukasza można odnaleźć w jego setach dj’ski, w których nie ucieka od muzyki house, 2 step, garage i pochodnych brzmień.
Wstęp: 15zł

Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl