Ralph Kaminski: "Młodość"

2020-01-23 21:00
Miejskie Centrum Kultury
Miejskie Centrum Kultury

Ralph Kamiński wyrusza w trasę promującą nowy album pt. „MŁODOŚĆ”. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World!
Kamiński od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń.
Intymny i poruszający album MŁODOŚĆ zabrzmi teraz na żywo. Przed wami nowa, ekscytująca podróż, której nie możecie przegapić!
Wstęp 69/75 PLN

odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl